AramaMüşteri GirişiOnline ÖdemeOnline Alışveriş

Hakkımızda

1990 yılında Eskişehir’de DOĞUŞ TEMİZLİK adı altında faaliyete başlayan firmamız 02.02.2008 yılında kurumsallığa adımlayarak TAMAK ENDÜSTRİYEL SAN. TİC. LTD. ŞTİ. ünvanını almıştır.1999 yılında RAWNESS markasının patentini alarak kimyasal ürünlerin imalatına başlamıştır. 2019 yılında ise HIZLI HİJYEN adı altında E Ticaret sektörüne adım atmıştır.

Ev tipi ve endüstriyel kağıt grupları, endüstriyel ve genel hijyen ürünleri, gıda ve ambalaj ürünleri gibi bir çok temel tüketim malzemesinin tedariğini sağlamaktadır.Evlere, plazalara, ofislere, kurumlara, fabrikalara, hastanelere, otellere, restoranlardan oluşan geniş bir müşteri kitlesine hizmet vermektedir.

Sektördeki isim ve güvenilirliğine yakışır kalitede ürünler hazırlayarak, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda hizmet vermek ilk önceliğimizdir. Şirketimiz; çalışanlarının iş güvenliğini sağlayarak, kamu sağlına ve çevreye duyarlı bir şekilde tamamladığı projeleri ile daha da büyümek ilkesini benimsemiştir. Tecrübeleriyle uzmanlaştığı endüstriyel temizlik malzemeleri sektöründe kaliteli ve güvenilir ürün yelpazesiyle ismini ve sektördeki yerini daima sağlamlaştırarak, yurt içinde ve yurt dışında güçlü yapısını koruyarak, sektörünün vazgeçilmez bir markası haline gelmektedir.

Geniş ürün çeşitliliğimiz, her zaman düşük ve rekabetçi fiyatlarımız ve kusursuz hizmet anlayışımız sayesinde, müşterilerimizin malzeme ihtiyacını yük olmaktan kurtarıyoruz.

Hakkımızda
Hakkımızda