Hakkımızda

Firmamız 02.02.2008 yılında kurumsallığa adım atarak Tamak Endüstriyel Kim. Gıda Rest. İşl. ve Tem. Hiz. San. ve Tic. Ltd. Şti. ünvanını almıştır. 1999 yılında RAWNESS markasının patentini alarak kimyasal ürünlerin imalatına başlamış ve hijyen ürünlerinde RAWELON markasını oluşurmuştur.

Ev tipi ve endüstriyel kağıt grupları, endüstriyel ve genel hijyen ürünleri, gıda ve ambalaj ürünleri gibi bir çok temel tüketim malzemesinin tedariğini sağlamaktadır. Evler, plazalar, ofisler, kurumlar, fabrikalar, hastaneler, oteller ve restoranlardan oluşan geniş bir müşteri kitlesine hizmet vermektedir.

Sektördeki isim ve güvenilirliğine yakışır kalitede ürünler hazırlayarak müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda hizmet vermek ilk önceliğimizdir. Şirketimiz; çalışanlarının iş güvenliğini sağlayarak, kamu sağlına ve çevreye duyarlı bir şekilde tamamladığı projeler ile her geçen gün büyümek ve gelişmek ilkesini benimsemiştir. Tecrübeleriyle uzmanlaştığı endüstriyel temizlik malzemeleri sektöründe kaliteli ve güvenilir ürün yelpazesiyle ismini ve sektördeki yerini daima sağlamlaştırarak, yurt içinde ve yurt dışında güçlü yapısını koruyarak, sektörünün vazgeçilmez bir markası haline gelmektedir.

Geniş ürün yelpazemiz, her zaman düşük ve rekabetçi fiyatlarımız ve kusursuz hizmet anlayışımız sayesinde, müşterilerimizin malzeme ihtiyacını yük olmaktan kurtarıyoruz.

WhatsApp Destek Hattı